TELEFON: +48 796 104 028

Firma Top Shine oferuję pranie, czyszczenie ekstrakcyjne tapicerki meblowej i wykładzin z dojazdem do klienta na terenie Krakowa i okolic.

O nas

Firma Top Shine oferuję pranie, czyszczenie ekstrakcyjne tapicerki meblowej i wykładzin z dojazdem do klienta na terenie Krakowa i okolic.

Używamy tylko profesjonalnych urządzeń takich marek jak : Santoemma, Karcher, Sebo, Kirby.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie aby w pełni spełnić jego oczekiwania.

Posiadamy doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz bezpieczne środki nie powodujące uczuleń i alergii, bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Jak pracujemy?

Metodą, którą stosujemy do prania i czyszczenia dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych to tzw. metoda ekstrakcyjna.

Co to jest metoda ekstrakcyjna?
Pranie tapicerki metodą ekstrakcji polega na natrysku preparatu czyszczącego na powierzchnię materiału, a następnie odessanie go razem z rozpuszczonym brudem za pomocą maszyny ekstrakcyjnej.
Taki sposób eliminacji zanieczyszczeń jest jedną z najlepszych metod dla mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów.
Tekstylia te gromadzą w sobie wiele zanieczyszczeń, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka, ale stanowią duże zagrożenie dla zdrowia domowników. Warto tutaj wymienić chociażby roztocza, bakterie i grzyby będące bezpośrednią przyczyną wielu alergii i chorób.
W zależności od typu czyszczonego materiału dobiera się odpowiedni środek czyszczący i odplamiacz, które skutecznie, ale i bezpiecznie będą działały na prany materiał.
Dzięki tej metodzie możliwe jest usunięcie ciężkich zabrudzeń takich jak plamy z wina, kawy czy herbaty oraz neutralizacja zapachów.

Allergoff
Powered by: cdx.pl